7/24 Çekici - Kurtarıcı

Kandıra oto çekici

Bu bölgedeki çekicilerimiz şu anda müsaait değil. En yakın çekici firmalarından teklif almak için TEKLİF İSTE formumuza talep bırakabilirsin.

BU BÖLGEYE YAKIN DİĞER FİRMALAR
Ege Oto Kurtarma
Göksel Bekçi
11.Ayı48 Başarılı İş
40.7 km, 40 dakika
Efe Yol Yardım
Hüseyin Başak
5.Ayı68 Başarılı İş
45.4 km, 51 dakika
Prosis Oto Kurtarma
Mithat Süren
2.Ayı56 Başarılı İş
45.9 km, 43 dakika
As Oto Kurtarma
Halit Köse
2.Yılı98 Başarılı İş
70.6 km, 1 saat 34 dakika

Kandıra çekici ve Kandıra kurtarıcı. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veren Kocaeli Çekici Kandıra bölgesinde de hizmetinizdedir.  Kocaeli Kandıra ilçesinde aracınız mı arızalandı ya da kaza mı yaptınız. Kazalı ya da arızalı araçlarınızı Türkiye'nin dilediğiniz bölgesine full kaskolu araçlarımızla taşıyoruz. İster otomobil ister jeep ister kamyon kamyonet minibüs aracınız ne olursa olsun yanınızdayız. Deniz araçlarınızı da çekme konusunda hizmet vermekteyiz. 

Kandıra'nın mahalleri olan Ağaçağıl Ahmethacılar Akbal Akçabeyli Akçakese Akçaova Akdurak Akıncı Alefli Antaplı Avdan Aydınlık Babaköy Babalı Bağırganlı Balaban Balcı Ballar Beyce Beylerbeyi Bolu Bozburun Cebeci Çakırcaali Çakmaklar Çalca Çalköy Çalyer Çamkonak Çarşı Çerçili Dalca Deliveli Doğancılı Döngelli Duraçalı Duraklı Eğercili Elmacık Esentepe Ferizli Gebeşler Goncaaydın Hacılar Hacımazlı Hacışeyh Hediyeli Hıdırlar Hüdaverdiler İncecik Kabaağaç Kanatlar Karaağaç Karadivan Karlı Kaymaz Kaymaz Erikli Kefken Kıncıllı Kırkarmut Kızılcapınar Kocakaymaz Kubuzcu Kurtyeri Lokmanlı Mancarlar Merkez Erikli Mülküşehsuvar Nasuhlar Orhan Ömerli Özbey Pelitpınarı Pınardüzü Pınarlı Pirceler Safalı Sarıahmetler Sarıcaali Sarıgazi Sarnıçlar Selametli Selimköy Sepetçi Seyitaliler Sinanlıbilalli Sucuali Süllü Şerefsungur Tatarahmet Teksen Terziler Topluca Üğümce Yağcılar Yusufça bölgelerinde de çekici kurtarıcı hizmeti sunmaktayız.

 

Kandıra çekici

Kandıra kurtarıcı

Kandıra oto kurtarma

Kandıra kefken yolu çekici

Kandıra kefken arası kurtarıcı

Kandıra izmit çekici

Kandıra oto kurtarma

Kandıra oto çekici

Kandıra yol yardımı

Kefken oto çekici